Ponúkam na predaj 4-izbový rodinný dom v obci Čier

Ponúkam na predaj 4-izbový rodinný dom v obci Čierny Balog – Dobroč, ktorý je postavený na veľmi peknom rovinnom a slnečnom pozemku o výmere 1449 m ² - pred domom sa nedá prehliadnuť krásna záhrada.
Dom sa nachádza mimo hlavnej cesty, pozostáva z prízemia a poschodia každé o rozlohe 95 m ², t.j. celková rozloha 190 m ².
Dom má nasledovné dispozičné riešenie :
Prízemie: - letná kuchynka, izba, kúpeľň //vaňa + sprchovací kút, WC/ , komora. V prístavbe so samostatným vchodom sa nachádza príručná miestnosť a kotolňa.
Poschodie - chodba, kúpeľňa /sprchovací kút, WC/ , kuchynka, 3 izby s orientáciou juh a východ, V dome sú IS : obecná voda, elektrika, žumpa, ÚK : pec na tuhé palivo – v dome je zavedené aj elektrické kúrenie.
V blízkosti sa nachádza obchod, škôlka, kostol. Obec Čierny Balog ponúka množstvo možností na oddych v prekrásnom prostredí : Čiernohorská železnička, Dobročský prales, lesnícky skanzen, možnosti na lyžovanie, množstvo turistických a cyklo-turistických trás..
Cena: 44 900 EUR
Číslo inzerátu 92593

 

12.3.2020 | 14:48 | prehliadnuté 75 ×

Poslať odpoveď na tento inzerát

Z dôvodu ochrany proti zneužitiu e-mailu inzerenta spammermi, nezverejňujeme automaticky e-mail.
Pre kontakt prosím využite tento formulár, ktorý pošle Vašu odpoveď na adresu inzerenta.

Vyplnením a odoslaním formulára bude vlastníkovi inzerátu odoslaná táto správa na jeho e-mail. Vlastník inzerátu môže a nemusí na túto správu odpovedať. Formulár slúži len pre kontakt s inzerentom v kontexte s obsahom jeho inzerátu. Je zakázané posielať správy, ktoré nesúvisia s obsahom inzerátu a ktoré môže užívateľ považovať za nevyžiadané.