PREDAJ obchodný stánok

Ponúkam na PREDAJ obchodný stánok na pokračovanie so stálou klientelou a vysokým pohybom ľudí (zákazníkov). Stánok je možné využiť na akékoľvek iné obchodné účely. Nachádza sa na EXKLUZIVNOM MIESTE v tesnej blízkosti Industrial parku - výrobných fabrík VRÁBLE. Stánok ma všetky potrebné povolenia k prevádzke predaja potravín, schválený hygienou !! Rozmer predajného stánku je 5 x 4 Metrov - 20m2. Bezproblémové parkovanie vedľa stánku. Inžinierske siete: voda, elektrina, odpad. V stánku je zavedená klimatizácia.
Možnosť posedenia v letných mesiacoch. Nízke mesačné náklady na prevádzku.

Predajný stánok sa nachádza vedľa bezdotykovej autoumyvárky a ma veľký potenciál aj pre iný biznis napr: RÝCHLE OBČERSTVENIE, DÖNER-KEBAB, PIZZA, BURGRE a iný STREET FOOD.
Cena: 9 000 EUR
Číslo inzerátu 90620

 

3.2.2020 | 14:05 | prehliadnuté 23 ×

Poslať odpoveď na tento inzerát

Z dôvodu ochrany proti zneužitiu e-mailu inzerenta spammermi, nezverejňujeme automaticky e-mail.
Pre kontakt prosím využite tento formulár, ktorý pošle Vašu odpoveď na adresu inzerenta.

Vyplnením a odoslaním formulára bude vlastníkovi inzerátu odoslaná táto správa na jeho e-mail. Vlastník inzerátu môže a nemusí na túto správu odpovedať. Formulár slúži len pre kontakt s inzerentom v kontexte s obsahom jeho inzerátu. Je zakázané posielať správy, ktoré nesúvisia s obsahom inzerátu a ktoré môže užívateľ považovať za nevyžiadané.