Predaj - 2 izb, 58,15 m2, loggia, klíma,novostavba

Predaj 2-izbový byt 58,15 m2, novostavba, kompletne zariadený, klimatizácia, loggia

Ponúkame Vám na predaj zariadený 2 izbový byt v tehlovej 5 ročnej novostavbe v Rajke. Byt má rozlohu 51 m2 + loggia 7,15 m2 a nachádza sa na 3. poschodí z 3. bez výťahu s vlastným parkovacím miestom s možnosťou parkovania dvoch áut.
Dispozícia bytu: predsieň s priestrannou vstavanou skriňou na mieru, vpravo samostatná spálňa oddelená od dennej časti bytu, vľavo obývacia miestnosť s klimatizáciou s jedálenským stolíkom so vstavaným biokrbom, kúpeľňa spojená s WC s nábytkom na mieru, oddelenou kuchynskou časťou s kuchynskou linkou a vstavanými spotrebičmi, priestranná loggia. Byt sa predáva kompletne zariadený, okrem spálne. Byt má samostatné kúrenie prostredníctvom plynového kotla.
Bytový dom je skolaudovaný a byt je k dispozícii ihneď. Mesačné náklady sú 80 eur.
Rýchly prístup do Bratislavy (diaľnica, MHD, vlak ).
Cena: 83 900 € vrátane provízie pre realitnú kanceláriu.
Cena: 83 900 EUR
Číslo inzerátu 90611

 

3.2.2020 | 10:07 | prehliadnuté 19 ×

Poslať odpoveď na tento inzerát

Z dôvodu ochrany proti zneužitiu e-mailu inzerenta spammermi, nezverejňujeme automaticky e-mail.
Pre kontakt prosím využite tento formulár, ktorý pošle Vašu odpoveď na adresu inzerenta.

Vyplnením a odoslaním formulára bude vlastníkovi inzerátu odoslaná táto správa na jeho e-mail. Vlastník inzerátu môže a nemusí na túto správu odpovedať. Formulár slúži len pre kontakt s inzerentom v kontexte s obsahom jeho inzerátu. Je zakázané posielať správy, ktoré nesúvisia s obsahom inzerátu a ktoré môže užívateľ považovať za nevyžiadané.