1613 m2 POZEMOK +5 IZBOVÝ RD,REK.DOM+ GARÁŽ, TRENČ

Na predaj 5 izbový rodinný dom nachadzajúci sa v Trenčianskych Tepliciach na pozemku s nadštandardnou celkovou výmerou 1613 m2.

Pozemok je mierne svahovitý obdĺžnikového tvaru s minimálnou šírkou 28 m. Na pozemku sa okrem tehlového domu nachádza murovaná chata a murovaná tehlová garáž.

Rodinný dom má zastavanú plochu 110 m2 a obytnú plochu 160 m2. Je to 55 ročná udržiavaná stavba. Na dome bola v roku 2015 rokoch vymenená strecha a čiastočne zrekonštruované ústredné kúrenie s novým plynovým kotlom.

Dom dispozične pozostáva z prízemia kde sa nachádza vstupná chodba do domu, 3 izby, kuchyňa, kúpeľňa, WC na poschodí sú 2 izby. Dom je z veľkej časti podpivničený.

Do domu je privedená elektrika, voda, plyn, odpad je napojený na verejnú kanalizáciu. Vykurovanie ústredného kúrenia a ohrev teplej vody je zabezpečené novým plynovým kotlom v pivnici.

Za domom je murovaná tehlová chata s veľkou obývacou izbou na prízemí, kde sa nachádza krb a na poschodí je spálňa. Chata má kúpeľňu s WC. Do chaty je privedená voda, elektrika, plyn odpad z chaty je taktiež vedený do kanalizácie. Ohrev teplej vody v chate je zabezpečené elektrickým bojlerom, vykurovanie plynovými gamatmi.

Veľká garáž je prístupná priamo z ulice. Pozemok končí hneď pri lese, pričom stavby nachádzajúce sa na pozemku sú v dobrom technickom stave.

Finančné poradenstvo.

ODPORÚČAM :

*kúpele Trenčianske Teplice

*príroda

152000 eur
Cena: 152 000 EUR
Číslo inzerátu 90501

 

1.2.2020 | 9:29 | prehliadnuté 7 ×

Poslať odpoveď na tento inzerát

Z dôvodu ochrany proti zneužitiu e-mailu inzerenta spammermi, nezverejňujeme automaticky e-mail.
Pre kontakt prosím využite tento formulár, ktorý pošle Vašu odpoveď na adresu inzerenta.

Vyplnením a odoslaním formulára bude vlastníkovi inzerátu odoslaná táto správa na jeho e-mail. Vlastník inzerátu môže a nemusí na túto správu odpovedať. Formulár slúži len pre kontakt s inzerentom v kontexte s obsahom jeho inzerátu. Je zakázané posielať správy, ktoré nesúvisia s obsahom inzerátu a ktoré môže užívateľ považovať za nevyžiadané.