BORY BÝVANIE - 1,5 izb. byt, zariadený, nový - BA

PRENÁJOM novostavba – moderný, útulný 1,5 izbový byt - plne vybavený v lokalite BORY Bratislava IV. (m.č. Lamač) - v prostredí s vynikajúcou polohou a dostupnosťou, za skvelú cenu !

Ponúkam na prenájom úplne nový (kolaudovaný SEPTEMBER 2019), štýlovo zariadený, moderný 1,5 izbový byt v novej lokalite BORY (BA IV.) - v prostredí s vynikajúcou polohou - bezprostredne pri nakupnom centre Bory Mall (BA-Lamač).

Rozloha bytu: Byt s loggiou má 40 m2. K bytu je k dispozícii vonkajšie parkovacie státie o výmere 12 m2 a tiež väčšia pivničná kobka o výmere 3,5 m2.

Charakteristika bytu: byt je situovaný na 5/5 poschodí v novostavbe bytového domu, v projekte Bory Home I., v lokalite BORY Bratislava IV. Je kompletne zariadený moderne navrhnutým a vstavaným nábytkom. Kuchyňa je vybavená novými vstavanými spotrebičmi: chladnička, mraznička, elektrická rúra, mikrovlná rúra, varná doska, v kúpelní práčka. Obývacia izba disponuje veľkou pohodlnou sedačkou, a TV LED 127 cm uhlopriečkou. Byt je kompletne vybavený, nikdy neobývaný (od lyžičky až po TV). K bytu prislúcha samostatné (vyznačné) vonkajšie parkovacie státie + pivničná kobka k bytu.

Dispozícia bytu: 1,5 izbový byt, kde je zariadená zariadená obývacia izba spojená s plne vybavenou kuchyňou a výstupom na loggiu. Spálňa moderne navrhnutá, s manželskou posteľou a samostatným šatníkom s úložným priestorom. Chodba s rolldor skriňou, kúpeľňa so sprchovacím kútom, práčkou a s wc. Byt je situovaný na východ-juh s panoramatickým výhladom.

Lokalita bytu: nachádza sa v novej mestskej štvrti BORY. V okolí bytu je kompletná občianska vybavenosť (velké nákupné centrum, viac ako 200 obchodov, pošta, reštaurácie, klzisko, plaváreň, kiná...). Byt ponúka posedenie na loggii + výhľad (smer Karpaty, Lamač a Záhorská Bystrica). Bytový dom je situovaný v zelenom prostredí (viac ako 300 sadbových stromov), spolu s detským ihriskom, grilom či cross fit udržiavaným parkom. Autobus do centra mesta hneď pri bytovom dome. Lokalita ponúka výborné možnosti na občiansku vybavenosť, relax na vychádzky a cykloturistiku či šport (fitness, plaváreň..+ stavia sa nemocnica). Výborné dopravné spojenie – smer centrum BA a Brno (skvelá lokalita - optimálne príjazdy k dialnici - smer do centra mesta, Rakúska al. Brna - 1 km). Viac info na web stránke: BoryBývanie.sk

Podmienky prenájmu:
- byt pre max. 1 osobu, bez domácich zvierat (dvojice nevolať) !
- 1 + 1 mesačné nájomné + 1 mesačný vratný depozit - po podpise zmluvy
- min. dĺžka prenájmu 1 rok a viac

CENA prenájmu 450,- EUR/mesiac zahŕňa:
- komplet poplatky, energie a správcu pri obsadenosti (max. 1 osoba)
- 1 * pivničná kobka v podzemí bytového komplexu
- 1 * súkromné parkovacie státie na vonkajšom parkovisku byt. komplexu
- UPC optický internet, Wifi, TV, komplet novo zariadený
- možnosť prihlásenia prechodného pobytu
- byt je k dispozícii na prenájom od 01.októbra 2019 (obhliadky v septembri)

Kontakt: (00421) 0918 532 414 Nie som RK p.Martin
Info pre RK: prípadná provízia sa bude uhrádzať len zo strany záujemcu !
Cena: 450 EUR
Číslo inzerátu 83859

 

29.8.2019 | 17:04 | prehliadnuté 36 ×

Poslať odpoveď na tento inzerát

Z dôvodu ochrany proti zneužitiu e-mailu inzerenta spammermi, nezverejňujeme automaticky e-mail.
Pre kontakt prosím využite tento formulár, ktorý pošle Vašu odpoveď na adresu inzerenta.

Vyplnením a odoslaním formulára bude vlastníkovi inzerátu odoslaná táto správa na jeho e-mail. Vlastník inzerátu môže a nemusí na túto správu odpovedať. Formulár slúži len pre kontakt s inzerentom v kontexte s obsahom jeho inzerátu. Je zakázané posielať správy, ktoré nesúvisia s obsahom inzerátu a ktoré môže užívateľ považovať za nevyžiadané.