Chata aj pre firmu a poľovníkov

1. Murovaný poschodový dom v kľudnej časti chatovej oblasti obce Chvojnica, okr. Prievidza v prírode Strážovských vrchov na slnečnom kopci so scenériou pasúcich sa zvierat na pasienkoch oproti.

Výmera pozemku je 345 m2, obytná plocha je 90 m2, s dvomi samostatnými vchodmi, balkónom a terasou, s kapacitou 10 lôžok. K prístupovej ceste v užívaní ďalších asi 200 m2.

Prízemie chaty pozostáva z obytnej miestnosti s kuchynským kútom, samostatnej spálne, kúpeľne s vaňou a umývadlom a samostatným WC. Z južnej a západnej strany je rozsiahla terasa, v zadnej časti budovy je sklad.
Poschodie má samostatný vchod, chodbu s výlezom na povalu, obývaciu miestnosť, samostatnú spálňu a kúpeľňu so sprchovacím kútom, umývadlom a WC. Z troch svetových strán je po obvode chaty balkón a vzadu terasa.

Chata má elektrickú prípojku, žumpu, vlastnú studňu s čerpadlom, satelit, dva setoboxy pre TV a pevnú telefónnu linku. Vykurovanie má 2 alternatívy s rozvodom do radiátorov : krbové kachle na drevo alebo vykurovanie elektrikou.

V roku 2009 prebehla celková rekonštrukcia budovy a úprava pozemku – okrem iného omietky, rozvody vody, elektriky, kanalizácia .... a na pozemku vybudovanie oporných múrov s ohradami – terasovité riešenie svahu. Na jednotlivých terasách je možné umiestniť prenosný bazén, hrať exteriérové hry a pod.
Všetky zabudované stavebno-technické prvky - obklady, podlahy, okná, dvere, kuchynská linka, pec, radiátory, elektrický bojler a ostatné interiérové vybavenie bolo zakúpené v priebehu rokov 2009 – 2017 a vykazuje len zanedbateľné znaky používania.

2. Chata má samostatné parkovisko vo výmere 47 m2, ktoré je spevnené zatrávňovacími panelmi.
3. Na pozemku patriacemu ku chate je zrealizovaná výsadba drevín a kvetov, v blízkosti je prírodná studnička.
4. Chata sa ponúka s kompletným bohatým vybavením interiéru.

Chata je vedená ako rodinný dom v KN Nitrianske Pravno, stavba aj pozemok sú vlastnícky vysporiadané, bez vecných bremien a tiarch.

Svojou polohou, kapacitou, exteriérovým a interiérovým vybavením, blízkosťou cyklistickej trasy a možnosťou peších túr, je chata výbornou ponukou nielen pre súkromné užívanie, ale aj ako investičná príležitosť na podnikanie – prenájom, prípadne môže slúžiť na rekreáciu zamestnancov.
Cena: 69 000 EUR
Číslo inzerátu 83276

 

15.8.2019 | 15:43 | prehliadnuté 31 ×

Poslať odpoveď na tento inzerát

Z dôvodu ochrany proti zneužitiu e-mailu inzerenta spammermi, nezverejňujeme automaticky e-mail.
Pre kontakt prosím využite tento formulár, ktorý pošle Vašu odpoveď na adresu inzerenta.

Vyplnením a odoslaním formulára bude vlastníkovi inzerátu odoslaná táto správa na jeho e-mail. Vlastník inzerátu môže a nemusí na túto správu odpovedať. Formulár slúži len pre kontakt s inzerentom v kontexte s obsahom jeho inzerátu. Je zakázané posielať správy, ktoré nesúvisia s obsahom inzerátu a ktoré môže užívateľ považovať za nevyžiadané.