Zrekonštruovaný 2 izbový byt, Nad jazerom,Čiernomo

Predám slnečný 2-izbový byt, ktorý sa nachádza na 5 poschodí z 10. Rozloha bytu 52m2 plus 2m2 pivnica v suteréne, orientácia J-Z. Byt prešiel kompletnou a kvalitnou rekonštrukciou od podlahy až po strop. Osekané staré omietky, nové elektrické rozvody, nové vodovodné, kanalizačné a plynové rozvody. Nové omietky armované sieťkou, plávajúce podlahy, dlažby. Murované jadro, samostatné wc a kúpeľňa. V celom byte sú plastové okná, nové dvere s obložkami, sadrokartónové stropy s bodovými svetlami. V byte sa nachádza praktický a primerane veľký samostatný šatník. Rekonštrukciou bytu sa každý priestor využil rozumne a dostatočne efektívne. Byt je bez loggie. Celý bytový dom bol zateplený, vymenené stúpačky, nové schránky, nový domofón, nové vstupné dvere, kamerový systém na vstupe, 2x výťah - osobný a nákladný (nové).
Bytový dom sa nachádza vo vyhľadávanej rekreačnej časti Košíc na sídlisku Nad jazerom, ulica Čiernomorská 1. Bytový dom je cca 50m od jazera. Parkovanie bezproblémové. Perfektná občianska vybavenosť. Dostupnosť do centra mesta autom 5min. V úplnej blízkosti zastávka MHD.
Byt je v osobnom vlastníctve. Byt bude voľný od októbra - dohoda.
Cena: 90 900 EUR
Číslo inzerátu 82090

 

18.7.2019 | 14:44 | prehliadnuté 102 ×

Poslať odpoveď na tento inzerát

Z dôvodu ochrany proti zneužitiu e-mailu inzerenta spammermi, nezverejňujeme automaticky e-mail.
Pre kontakt prosím využite tento formulár, ktorý pošle Vašu odpoveď na adresu inzerenta.

Vyplnením a odoslaním formulára bude vlastníkovi inzerátu odoslaná táto správa na jeho e-mail. Vlastník inzerátu môže a nemusí na túto správu odpovedať. Formulár slúži len pre kontakt s inzerentom v kontexte s obsahom jeho inzerátu. Je zakázané posielať správy, ktoré nesúvisia s obsahom inzerátu a ktoré môže užívateľ považovať za nevyžiadané.