predám 1-izbový byt v Senici

Ponúkam na predaj 1-izbový družstevný byt s lodžiou v Senici na Palárikovej ulici, v tehlovom bytovom dome. Byt má rozlohu 36,14m2 + r. 2018 pristavaná lodžia s rozlohou cca. 3 m2. Úžitková rozloha bytu s lodžiou je 39,14 m2 + k bytu prislúchajú 2 murované pivnice s celkovou úžitkovou rozlohou 5,3m2. Celková úžitková plocha je 41,44 m2+ lodžia. Byt sa nachádza na 2. poschodí štvorposchodového bytového domu bez výťahu. V byte boli vymenené plastové okná so žalúziami, v kuchyni je plávacia podlaha a kuchynská linka, v kúpeľni sú menené obkladačky, inak je byt aj jadro bytu v pôvodnom stave, pripravené na realizáciu rekonštrukcie podľa vlastnej predstavy. Steny bytu sú stierkované a sú predpripavené na maľovanie podľa vlastných požiadaviek. V obývacej izbe bola plánovaná výmena parkiet za plávaciu podlahu – z toho dôvodu boli parkety demontované a izba je pripravená na položenie plávacej podlahy, príp. inej podlahovej dlažby podľa vlastných predstáv. Byt bol dezinfikovaný.

Dispozícia bytu: vstupná chodba, kúpeľňa s vaňou, oddelená toaleta, 1 izba, kuchyňa

Bytový dom prešiel koncom roka 2018 rekonštrukciou - je zateplený, vrátane pivničných priestorov, má novú strechu, nové rozvody, spoločné priestory bytového domu sú novo vymaľované, bytový dom má nové vonkajšie schránky a nové vonkajšie dvere. Susedia sú spoločenskí a nekonfliktní.

Byt sa nachádza v tichej lokalite, mimo hlavnej cesty, s dobrou občianskou vybavenosťou – v blízkosti sa nachádza obchod CBA, reštaurácia GASEMA, reštaurácia BOSTON, škôlka, detské ihrisko Žihadielko, lekáreň, cca. 300 metrov od bytu sa od mája 2019 bude nachádzať Billa Shopping Centrum spolu s čerpacou stanicou. Centrum mesta je od bytu vzdialené cca. 8 minút cesty pešo. Byt ponúka budúcemu majiteľovi rekonštrukciu podľa vlastných predstáv. Byt má nízke náklady na nájom vo výške 79,- EUR a kvôli zatepleniu bytového domu je predpoklad ešte nižších nákladov za teplo. Predchádzajúci majiteľ mal pri ročnom zúčtovaní nákladov za nájom od r. 2014 preplatky vo výške 160,-EUR – 240,- EUR, čo viem aj preukázať, a nakoľko k zatepleniu bytovky prišlo až koncom roka 2018, je predpoklad vyšších preplatkov, nakoľko sa byt nemusí toľko vykurovať a ušetrí sa za teplo. Byt je celkovo orientovaný na južnú stranu.

Byt bude vyprataný a obhliadka bytu bude možná koncom februára, k dispozícii bude cca. od marca 2019.
Dôvod predaja bytu - byt je po dedičskom konaní.

Cena je cca. 43.500,- EUR. (cca. 980,- EUR/m2) . Pri rýchlom jednaní zľava

Foto pošlem na vyžiadanie.

kontakt: stano.m@azet.sk

t. č.: 0918 136 245
Cena: 43 500 EUR
Číslo inzerátu 72817

 

3.2.2019 | 17:21 | prehliadnuté 67 ×

Poslať odpoveď na tento inzerát

Z dôvodu ochrany proti zneužitiu e-mailu inzerenta spammermi, nezverejňujeme automaticky e-mail.
Pre kontakt prosím využite tento formulár, ktorý pošle Vašu odpoveď na adresu inzerenta.

Vyplnením a odoslaním formulára bude vlastníkovi inzerátu odoslaná táto správa na jeho e-mail. Vlastník inzerátu môže a nemusí na túto správu odpovedať. Formulár slúži len pre kontakt s inzerentom v kontexte s obsahom jeho inzerátu. Je zakázané posielať správy, ktoré nesúvisia s obsahom inzerátu a ktoré môže užívateľ považovať za nevyžiadané.