Slnečný, zrekonštruovaný 2 izbový byt 63m², Dca

Ponúkame na predaj zrekonštruovaný, slnečný, veľký 2 izbový byt 63m² s balkónom (možné prerobiť na 3-izbový). Nachádza sa na 5 posh. z 7-posch. bytového domu s výťahom, v príjemnej, tichej a vyhľadávanej lokalite na Centrum II č. 81, Dubnici nad Váhom.

Byt pozostáva zo vstupnej chodby s priestorom pre šatník, murovanéj kúpeľne s vaňou a s oddeleným WC, 2 samostatné priestranné izby, kuchyne s kuchynskou linkou a vstupom na balkón, špajzový priestor. V celom byte sú plastové okná, dlažba v kombinácií s plávajúcou podlahou, na stenách je stierka, kúrenie je centrálne. K bytu patrí aj klasická pivnica. Prevádzka bytu je 54€ mesačné a náklady zo všetkými poplatkami sú cca 110€ mesačné (Inkaso). Byt je možné predať aj čiastočné zariadený. Byt nie je zaťažený žiadnou hypotékou.
Ku bytu je možné prenajať aj 22m² garáž 15m vzdialenú od domu.

V obytnom dome bola nedávno vykonaná strešná rekonštrukcia zo zateplením, úprava spoločných priestorov, výmena okien a vchodových dverí, elektronický vrátnik, zámok na čip, nové poštové schránky, spoločne satelitné programy, Internet po optickom kábli a v súčasnosti sa vykonáva kompletná rekonštrukcia balkónov so zasklením. Upratanie spoločných priestorov vykonáva upratovacia služba.
Veľkou výhodou bytového domu je tiché a príjemné prostredie, veľké bezproblémové parkovisko a všetka občianska vybavenosť (cca. centrum 500m, škôlka 100m, základ. škola so škôlkou 250m, detské ihriska 20, 50 a 100m, autobus. zastávka 300m, Kaufland 350m,...).
Cena: 69 900 EUR
Číslo inzerátu 69258

 

25.11.2018 | 17:33 | prehliadnuté 45 ×

Poslať odpoveď na tento inzerát

Z dôvodu ochrany proti zneužitiu e-mailu inzerenta spammermi, nezverejňujeme automaticky e-mail.
Pre kontakt prosím využite tento formulár, ktorý pošle Vašu odpoveď na adresu inzerenta.

Vyplnením a odoslaním formulára bude vlastníkovi inzerátu odoslaná táto správa na jeho e-mail. Vlastník inzerátu môže a nemusí na túto správu odpovedať. Formulár slúži len pre kontakt s inzerentom v kontexte s obsahom jeho inzerátu. Je zakázané posielať správy, ktoré nesúvisia s obsahom inzerátu a ktoré môže užívateľ považovať za nevyžiadané.