Predám pekný 3-izbový byt po kopletnej rekonštrukc

Predám skvelý 3 izbový byt v Karlovej Vsi o rozlohe 50 m2 na 3.p. z 8. Byt je po kompletnej rekonštrukcii. V byte je vymenená elektrika, stupačky, rozvody, všade sú plastové okná, nová dlažba v kúpelni, záchode, všade nové laminátové podlahy. V byte je elektrina aj plyn. Spálňa, obývacia izba, kuchyňa a lodžia sú orientované na juh, do zelene, z opačnej strany ako je električková trať. Detská izba má okno smerom na východ. Byt má aj vlastnú špajzu (je v nej chladnička a práčka). Vstupné dvere sú bezpečnostné. V dome je niekoľko poskytovateľov internetu a TV. K bytu je aj pivnica. Náklady sú len 153 eur pre dve osoby. Vstavané skrine, kuchynská linka, vstavané spotrebiče v byte zostávajú. Lodžia bola pre dvomi rokmi zasklenená, má aj tieniace žalúzie.
Dispozičné riešenie bytu je zrejmé z pôdorysu, spálňa a detská izba sú neprechodné. Fotky vypovedajú aj o zariadení. Susedia v dome sú vynikajúci. O bytový dom sa majitelia starajú. V dome je aj výťah.
Karloveská ulica je centrálna ulica v mestskej časti Karlova Ves v Bratislave. Jazdia tu električky a autobusy, dostupnosť do centra mesta je vynikajúca. V okolí je kompletná občianska vybavenosť v priamom okolí: školy, škôlky, detské ihriská a športoviská, Tesco Expres, Billa, mäsiarstvo, pekáreň, kaviarne, reštaurácie, kompletné služby Miestneho úradu. Bezproblémová dostupnosť do celej Bratislavy autom alebo MHD, obchvat Bratislavy 4 min. autom.
Vhodný je pre začínajúcu rodinu, prípadne aj investora na prenájom.
Cena bytu je len 187.000 Eur. V cene bytu je zahrnutá už aj sprostredkovateľská odmena za sprostredkovanie predaja, právne služby a kolky za prevod vlastníctva.
Byt má na starosti Ing. Haluška, Superreality, 0905 311 663
Na požiadanie pošlem aj video z bytu

25.5.2024 | 19:21 | región: Bratislavský

Odkaz: http://www.inzerciareality.sk/inzerat/0144435

Copyright (c) 2024 InzerciaReality.sk