Usadlosť pod lesom na polosamote

Ponúkam na predaj usadlosť pod lesom na polosamote s potokom a jazierkom. Nachádza v malebnej prírode na juhozápadnom upätí Kremnických vrchov. Dom je postavený z kameňa (má až 1m. hrubé múry) dom pozostáva z 2 podlaží pričom druhé poschodie bolo pristavené neskôr. Strecha je z pálenej škridly vo výbornom stave. V roku 2023 bol dom čiastočne zrekonštruovaný ( 80% ) Na dome boli menené vodovodné siete - voda je z vlastného prameňa, zavedená do domu, nová medená elektroinštalácia a odpad ktorý je riešený septikom. Ohrev vody a kúrenie zabezpečuje kotol na tuhé palivo a kombinovaný bojler. Na oplotenom pozemku sú ovocné a ihličnaté stromy a kríky, jazierko s rybami, potok, tri garáže, maštaľ a dom. Prevažne rovinatý pozemok je udržiavaný a oplotený. Výmera pozemku je 10485 m2 z čoho je zastavaná plocha asi 210m2 Pozemok je v súkromnom vlastníctve 1/1 žiadny urbár ani percentá.. Až k domu vedie asfaltová cesta. Nehnuteľnosť ponúka široké možnosti využívania.
Lokalita Žiar nad hronom
Cena 380 000€.
Kontakt: 0911 48 50 33.

Usadlosť, statok, samota, pri potoku, domček, gazdovstvo, chata, chalupa, radový statok, chalupa, chatu, dom v lese s veľkým pozemkom, chata pod lesom s potokom, chata v lese s jazierkom a potokom, chata na polosamote, chata s lesom lúkou jazierkom a potokom, chalupa s veľkým pozemkom pod lesom, chalupa v lese s veľkým pozemkom, chalupa s veľkým pozemkom jazerom a potokom, dom v lese, dom s jazierkom, dom pod lesom, dom pod lesom s veľkým pozemkom, dom pod lesom s potokom, jazierkom a veľkým pozemkom, dom na polosamote s veľkým pozemkom, dom na samote s veľkým pozemkom a potokom, rodinná usadlosť, rodinná usadlosť s veľkým veľkým pozemkom potokom jazierkom a maštaľou, usadlosť na polosamote, usadlosť s krásnym pozemkom, usadlosť s veľkým pozemkom jazierkom a potokom
Cena: 380 000 EUR
Číslo inzerátu 141309

 

1.2.2024 | 4:03 | prehliadnuté 82 ×

Poslať odpoveď na tento inzerát

Z dôvodu ochrany proti zneužitiu e-mailu inzerenta spammermi, nezverejňujeme automaticky e-mail.
Pre kontakt prosím využite tento formulár, ktorý pošle Vašu odpoveď na adresu inzerenta.

Opíšte kód

Máte problém s čitateľnosťou textu? Kliknite na tlačítko "Nový kód"
a systém vygeneruje nový kód

Vyplnením a odoslaním formulára bude vlastníkovi inzerátu odoslaná táto správa na jeho e-mail. Vlastník inzerátu môže a nemusí na túto správu odpovedať. Formulár slúži len pre kontakt s inzerentom v kontexte s obsahom jeho inzerátu. Je zakázané posielať správy, ktoré nesúvisia s obsahom inzerátu a ktoré môže užívateľ považovať za nevyžiadané.