Vidiecký dom s pozemkom s rozlohou 10400m2

Predám rodinný dom na polo samote pod lesom na veľkom oplotenom pozemku s výmerou 10400 m2.
Pozemok je prevažne rovinatý a okrem priestranného domu sa na ňom nachádza maštaľ, tri garáže, jazierko a cez pozemok tečie potok.
Na pozemku sú vysadené rôzne ovocné, listnaté aj ihličnaté stromy a kríky. Rôzne bylinky, kvety a trvalky.
Dom je asi na 80% zrekonštruovaný. Rekonštrukcia prebehla tento rok.
Na prízemí je veľká kuchyňa, ďalšia veká miestnosť momentálne nevyužívaná, technická miestnosť s náradím, 4x pivničné priestory, miestnosť s kotlom a drevom a schodisko.
Na Poschodí kuchyňa, tri spálne, dve obývačky, kancelária, dve chodby, dve špajze, kúpelňa s vaňou aj sprchovým kútom, samostatné WC a práčovňa.
Dom má dva vchody.
Na dome sú nové inžinierske siete: voda, ktorá je čerpaná z vlastného prameňa, medená elektroinštalácia a odpad ten je riešený septikom.
Vykurovanie domu je zabezpečené kotlom na tuhé palivo a radiátormi. Ohrev vody pomocou kombinovaného bojlera na elektriku aj na tuhé palivo.
Až k domu vedie asfaltová cesta.
Dom aj pozemok sú v osobnom vlastníctve.
Dom sa nachádza asi 5 km od dedinky Janova Lehota.
Cena je 320 000€
Kontakt 0911 48 50 33

Usadlosť, statok, samota, pri potoku, domček, gazdovstvo, chata, chalupa, radový statok, chalupa, chatu, dom v lese s veľkým pozemkom, chata pod lesom s potokom, chata v lese s jazierkom a potokom, chata na polosamote, chata s lesom lúkou jazierkom a potokom, chalupa s veľkým pozemkom pod lesom, chalupa v lese s veľkým pozemkom, chalupa s veľkým pozemkom jazerom a potokom, dom v lese, dom s jazierkom, dom pod lesom, dom pod lesom s veľkým pozemkom, dom pod lesom s potokom, jazierkom a veľkým pozemkom, dom na polosamote s veľkým pozemkom, dom na samote s veľkým pozemkom a potokom, rodinná usadlosť, rodinná usadlosť s veľkým veľkým pozemkom potokom jazierkom a maštaľou, usadlosť na polosamote, usadlosť s krásnym pozemkom, usadlosť s veľkým pozemkom jazierkom a potokom

11.11.2023 | 2:54 | región: Banskobystrický

Odkaz: http://www.inzerciareality.sk/inzerat/0139638

Copyright (c) 2024 InzerciaReality.sk