Rodinný dom Teplý Vrch

Ponúkame na predaj velký rodinný dom vo veľmi kľudnej a príjemnej rekreačnej oblasti Teplý Vrch (juh stredného Slovenska),ktorá je vzdálená cca 12 km od Rimavskej Soboty. V blízkosti domu cca. 200m sa nachádza najteplejšia vodná nádrž Teplý vrch na Slovensku (27°C),piesočné pláže,šport. areál,tenis. kurty. Na priehrade je možnosť rybolovu,windsurfingu, padleboardingu,aj.
Dom je tak možné využiť ako výhodnú investičnú příležitost a prebudovat ho na podnikové ubytovanie,penzión,či apartmány.
V obci sú potraviny,ZŠ s MŠ,pošta,detské ihrisko a možnosti šport. a kultúr. vyžitia.Je zabezpečené pravidelné autobusové spojenie s okresným mestom Rimavská Sobota.
Dom je samostatne stojaci so zastavenou plochou 125 m2, zkolaudovaný v roku 1992 a ponúka mnoho priestoru pre spokojné bývanie – jeho úžitková plocha je cca 260m2. Celková plocha pozemku je 511m2. Na pozemku sa nachádza záhrada s ovocnými stromami a nedokončená stavba garáže s technickou miestnosťou.
Dom je postavený z pórobetonových tvárnic,ktoré majú špičkové hodnoty tepelného odporu,miestnosti majú keramické stropy,ktoré majú vysokú požiarnu odolnosť a tepelnú izoláciu,má sedlovú strechu s plechovou krytinou,drevené okná s vonkajšími roletami. Je napojený na obecný vodovod,kanalizáciu,plyn a elektrinu. Dom má možnosť kombinovaného kúrenia – kotlom na tuhé palivo alebo plynovým kotlom. Možnosť ohrevu vody obojživelníkom,čiže plynom,drevom alebo elektrinou (podľa nastavenia). Mesačné náklady na prevádzku domu sú cca 180 euro. Dvoj-elektrická sadzba. Dom je v pôvodnom avšak veľmi udržiavanom stave.
Dizpozície domu:
Izby a okná domu sú orientované na východ, juh a západ.
Dom je čiastočňe podpivničený – pivnica má cca. 15m2 a vchádza sa do nej z vnútra haly domu.Vedľa pivnice v suteréne sa nachádza kotolňa, ktorá má vchod bočnej strany domu z dvora alebo z vnútra domu.Vchod do domu je z východnej strany z ulice. Pred vchodom domu je menšia terasa k posedeniu.
Na prízemí sa nachádza veľká vstupná hala, z ktorej sa vchádza do kuchyňe. V pozadí haly je vstup do izby, špajzi, WC a kúpeľne.
V celom dome sa nachádzajú široké betónové schody. Svetlosť domu zabezpečuje zabudovaný v stene sklobetón z južnej strany domu od prízemia až do podrokovia. Tým pádom je dom od východu, juhu a západu celý slnečný. V dome sa náchadzajú 4 komíny s možnosťou vybudovať aj krb s teplovzdušným kúrením.
Na poschodí domu sa nachádza detská izba na juhozápadnej a spálňa na západnej strane prístupné z chodby a obyvacia izba na juhovýchodnej strane s veľkou lodžiou, z ktorej je vstup do menše izby, ktorá je už pripravená na možnosť využitia ako kuchyňa. Z chodby je vstup do kupeľne, z ktorej je vstup do WC a dvoch špajzí. Z poschodia sa výchadza na podkrovie, na ktorom sú 2 menšie izby s lodžiami orientované na východnú a západnú stranu.
V podkroví vedľa izieb je velký priestor pre vybudovanie ďalšej kuchyňe,kúpeľne,WC a menší izby.Vzniknúť tak môže ďalšia bytová jednotka. Dohoda možná.
Cena: 150 000 EUR
Číslo inzerátu 132220

 

16.1.2023 | 16:24 | prehliadnuté 7 ×

Poslať odpoveď na tento inzerát

Z dôvodu ochrany proti zneužitiu e-mailu inzerenta spammermi, nezverejňujeme automaticky e-mail.
Pre kontakt prosím využite tento formulár, ktorý pošle Vašu odpoveď na adresu inzerenta.

Vyplnením a odoslaním formulára bude vlastníkovi inzerátu odoslaná táto správa na jeho e-mail. Vlastník inzerátu môže a nemusí na túto správu odpovedať. Formulár slúži len pre kontakt s inzerentom v kontexte s obsahom jeho inzerátu. Je zakázané posielať správy, ktoré nesúvisia s obsahom inzerátu a ktoré môže užívateľ považovať za nevyžiadané.