2 izbový byt Banská Bystrica - Vlkanová

Ponúkam vám na predaj 2 izb.byt v obci Vlkanová, ktorá sa nachádza medzi Banskou Bystricou a Zvolenom vo vzdialenosti 10km. Obec disponuje dobrým autobusovým aj vlakovým spojením, v obci je dostupná všetká občianska vybavenosť. Vedla domu sú potraviny a pošta, 200m autobusová zastávka, 300m železničná stanica.

Byt sa nachádza v 4 poschodovej zateplenej bytovke bez výťahu na 1 poschodí, byt je smerovaný na slnečnú stranu domu, byt je teplý, svetlý a slnečný aj v chladnejšej časti roku. Úžit. plocha: 33,17 m2 + 7 m2 zrekonštruovaný balkón s balkónovými žalúziami, ktorý má vlastný vstup z oboch izieb. K bytu náleží tiež pivnica. Pred 4 rokmi prešiel byt rekonštrukciou kde boli vymenené okná, podlahy, obklady v kupelni a wc, nová kuchyňská linka a stierky v celom byte. Kúpelňa a wc sú oddelené. Spolu s bytom prenechám spoluvlastnícky podiel spoločných priestorov a kotolni.

Táto lokalita je vyhladávaná, a tak je to tiež dobrá investičná príležitost, a byt ďalej prenajímať.

Kontakt prosím e-mailom alebo sms, zavolám vám. Scobik.lucia@seznam.cz
+420739715368
Cena: 90 000 EUR
Číslo inzerátu 132170

 

13.1.2023 | 22:01 | prehliadnuté 17 ×

Poslať odpoveď na tento inzerát

Z dôvodu ochrany proti zneužitiu e-mailu inzerenta spammermi, nezverejňujeme automaticky e-mail.
Pre kontakt prosím využite tento formulár, ktorý pošle Vašu odpoveď na adresu inzerenta.

Vyplnením a odoslaním formulára bude vlastníkovi inzerátu odoslaná táto správa na jeho e-mail. Vlastník inzerátu môže a nemusí na túto správu odpovedať. Formulár slúži len pre kontakt s inzerentom v kontexte s obsahom jeho inzerátu. Je zakázané posielať správy, ktoré nesúvisia s obsahom inzerátu a ktoré môže užívateľ považovať za nevyžiadané.