Garsónka na prenájom v Petržalke

Príjemné ubytovanie sa núka na Lužnej ulici v Petržalke. Byt bude dostupný od 15. decembra 2022. Je vhodný pre 1, max. 2 osoby.
Dostupnosť: Byt je k dispozícii od 15. 12. 2022 (štvrtok)

Cena: 600 €/mesiac

Balkón: áno

Dispozícia: V cene sú zahrnuté energie a vybavenie interiéru, t. j. kuchynská linka s dresom, elektrická varná doska, rúra na pečenie, digestor, rýchlovarná kanvica, chladnička s mrazničkou, práčka, vstavaná šatníková skriňa, 2-lôžková posteľ, vaňa. Toaleta je spojená s kúpeľňou. Súčasťou bytu je aj balkón. Obývačka je prepojená s kuchyňou a spálňou. Byt dotvárajú také materiály, ako napríklad plastové dvere na balkón, drevené parkety, záclony, dlažba a sanita.

Lokalita: Garsónka sa nachádza v príjemnom prostredí Lužnej ulice v časti Petržalka – Bratislava. Štvrť ponúka kombináciu mestského spôsobu bývania s výbornou dopravnou dostupnosťou, občianskou vybavenosťou a zároveň ponúka blízkosť prírody neďalekých lužných lesov a cyklistickej hrádze. Pred bytovkou sa nachádza priestor na parkovanie.

V pešej dostupnosti sú k dispozícii Tesco, LIDL alebo potraviny Delia. Nájdete tu lekárne, základné školy, stredné školy, ale aj Ekonomickú univerzitu. Taktiež je tu výborná dopravná dostupnosť a napojenie do centra mesta (MHD, električka, diaľničný obchvat). V blízkosti sa dajú využiť služby reštauračných, kultúrnych a pohybovo-relaxačných zariadení. Približne 30 minút pešej chôdze sa od bývania nachádza OC Aupark na Einsteinovej ulici a Sad Janka Kráľa.

Máte záujem o obhliadku?

Ak chcete využiť túto unikátnu príležitosť bezstarostného prenájmu, tak nás kontaktujte telefonicky na tel. číslo 0908 656 624 alebo e-mailom na stahu@hutnan.sk.

Tešíme sa na stretnutie s vami.

Viac info. na: https://stahu.sk/byt/garsonka-na-prenajom-pohodlne-byvanie-na-luznej-ulici-v-petrzalke/
Cena: 600 EUR
Číslo inzerátu 131351

 

7.12.2022 | 17:08 | prehliadnuté 52 ×

Poslať odpoveď na tento inzerát

Z dôvodu ochrany proti zneužitiu e-mailu inzerenta spammermi, nezverejňujeme automaticky e-mail.
Pre kontakt prosím využite tento formulár, ktorý pošle Vašu odpoveď na adresu inzerenta.

Vyplnením a odoslaním formulára bude vlastníkovi inzerátu odoslaná táto správa na jeho e-mail. Vlastník inzerátu môže a nemusí na túto správu odpovedať. Formulár slúži len pre kontakt s inzerentom v kontexte s obsahom jeho inzerátu. Je zakázané posielať správy, ktoré nesúvisia s obsahom inzerátu a ktoré môže užívateľ považovať za nevyžiadané.