Lacný pozemok-Pohronský Ruskov - ideálne na farmu!

Ponúkam na predaj stavebný pozemok v obci Pohronský Ruskov určený v územnom pláne obce na výstavbu rodinného domu s možnosťou rodinnej farmy - možnosť chovu hospodárskych zvierať, pestovaniu poľnohospodárskych plodín v spojení s malovýrobou. Pozemok sa nachádza na kraji obce, má výmeru 4848m2 - rozmery viď foto. Záujemcovi poskytneme územnoplánovaciu informáciu(náčrt z výkresu územného plánu - viď foto). Možnosť napojenia na inžinierske siete - elektrika, plyn a voda. Kanalizácia v obci nie je. V prípade rýchleho jednania, možnosť zníženia ceny.

Cena za nehnuteľnosť je KONEČNÁ, vrátane provízie, právneho servisu zabezpečeného advokátom, poradenstva, základného správneho poplatku na katastri a hypotekárnych služieb
Cena: 43 500 EUR
Číslo inzerátu 126376

 

10.7.2022 | 11:08 | prehliadnuté 110 ×

Poslať odpoveď na tento inzerát

Z dôvodu ochrany proti zneužitiu e-mailu inzerenta spammermi, nezverejňujeme automaticky e-mail.
Pre kontakt prosím využite tento formulár, ktorý pošle Vašu odpoveď na adresu inzerenta.

Vyplnením a odoslaním formulára bude vlastníkovi inzerátu odoslaná táto správa na jeho e-mail. Vlastník inzerátu môže a nemusí na túto správu odpovedať. Formulár slúži len pre kontakt s inzerentom v kontexte s obsahom jeho inzerátu. Je zakázané posielať správy, ktoré nesúvisia s obsahom inzerátu a ktoré môže užívateľ považovať za nevyžiadané.