Predaj nadštandardnej chaty pri vode

Ponúkame na predaj Veľkú chatu v OV na Dubníku v Stará Turá Pri vodnej priehrade s možnosťou celoročného využívania. Chata má súpisné číslo., je dvojpodlažná s výmerou 8x8m. Nachádza sa priamo v lese na samote s dobrým prístupom po asfaltovej ceste s dvomi parkovacími miestami a v noci sú osvetlené. V zime je cesta upravovaná.

Na prízemí sa nachádza predsieň a obývacia izba, plne zariadená kuchyňa s chladničkou, mrazničkou, kávovarom varičom WC kúpeľňa a sauna a veľká terasa so sedením. Chata je vykurovaná plynovým kotlom a voda je obecná. Odpad je riešený septikom.
Na poschodí sa nachádza obývačka a dve izby. malá kuchynka, WC, SAT, DvBt prijímač, TV. Chata je zabezpečená mrežami.
Pri príjemných večeroch sa môžete občerstviť na terase pri ohníku so sedením pre 12 osôb. Chata sa predáva plne zariadená a vybavená.
Cena: 140 000 EUR
Číslo inzerátu 126215

 

4.7.2022 | 20:01 | prehliadnuté 30 ×

Poslať odpoveď na tento inzerát

Z dôvodu ochrany proti zneužitiu e-mailu inzerenta spammermi, nezverejňujeme automaticky e-mail.
Pre kontakt prosím využite tento formulár, ktorý pošle Vašu odpoveď na adresu inzerenta.

Vyplnením a odoslaním formulára bude vlastníkovi inzerátu odoslaná táto správa na jeho e-mail. Vlastník inzerátu môže a nemusí na túto správu odpovedať. Formulár slúži len pre kontakt s inzerentom v kontexte s obsahom jeho inzerátu. Je zakázané posielať správy, ktoré nesúvisia s obsahom inzerátu a ktoré môže užívateľ považovať za nevyžiadané.