2 izbový byt prenájom Košice

Ponúkam na prenájom byt 61,50 m2 dve izby (20m2 a 17 m2) na 1. poschodí po rekonštrukcii v bytovom dome. Kupeckého ulica Košice - juh, samostatné kúrenie a teplá voda, do centra (Au park) 6 min. chôdze, nemocnica 6 min. chôdze, obchodný súd na ulici Tichá 4 min. chôdze, krajský súd 12 min. chôdze. Bezproblémové parkovanie na ulici. Kuchynská linka s elektrickou varnou doskou a umývačkou riadu v byte, inak nezariadený. Možnosť zariadenia podľa dohody s nájomcom. Pripravená prípojka optického internetu. Vhodné aj ako kancelársky priestor.

I offer for rent apartment 61.50 m2 two rooms (20m2 and 17 m2) on the 1st floor after reconstruction, Kupeckeho street Kosice - south, separate heating and hot water, to the center (Au park) 6 min . walk, hospital 6 min. walk, commercial court on the street Tichá 4 min. walk, regional court 12 min. walk. Seamless parking on the street. Kitchen with electric hob and dishwasher in the apartment, otherwise unfurnished. Possibility of equipment according to the agreement with the tenant. Prepared optical internet connection. Also suitable as an office space.
Cena: 1 EUR
Číslo inzerátu 117043

 

20.11.2021 | 16:33 | prehliadnuté 11 ×

Poslať odpoveď na tento inzerát

Z dôvodu ochrany proti zneužitiu e-mailu inzerenta spammermi, nezverejňujeme automaticky e-mail.
Pre kontakt prosím využite tento formulár, ktorý pošle Vašu odpoveď na adresu inzerenta.

Vyplnením a odoslaním formulára bude vlastníkovi inzerátu odoslaná táto správa na jeho e-mail. Vlastník inzerátu môže a nemusí na túto správu odpovedať. Formulár slúži len pre kontakt s inzerentom v kontexte s obsahom jeho inzerátu. Je zakázané posielať správy, ktoré nesúvisia s obsahom inzerátu a ktoré môže užívateľ považovať za nevyžiadané.