3 – izbový byt, Žitavská ul.

Ponúkame ako výhradný zástupca na predaj 3-izbový byt v Bratislave – Vrakuni, v tichej časti Dolných honov, na ulici Žitavská. Stav objektu: panelový bytový dom po zateplení. Byt sa nachádza na 3. poschodí zo 7, v dome je výťah.
Podlahová plocha bytu bez lodžie je 66,34m2, K bytu prislúcha lodžia s výmerou 3,97m2. Plocha pivnice je 1,59m2. Celková plocha je: 71,90m2.
Byt je po čiastočnej rekonštrukcii: plastové okná, vymenené zárubne a dvere, vchodové dvere, plávajúca podlaha v obývačke a detskej izbe, závesné WC s podomietkovým splachovacím systémom.
Kúpeľňa a WC sú samostatné. Kúpeľňa je vybavená sprchovacím kútom a murovaným sedením. Kúpeľňa je vhodná pre osobu s problémami s pohybovým aparátom alebo seniora.
V chodbe je vstavaná 4-dverová skriňa, vchodový telefón.
V chodbe, kúpeľni a WC je dlažba; v obývacej izbe a spálni je plávajúca podlaha, na stenách je stierka, v kúpeľni a WC obklad.
Na balkóne je dlažba.
V byte je internet a káblová televízia UPC. V bytovom dome je možnosť vybrať si ako poskytovateľa TV a internetu aj T-COM alebo Orange. Kúrenie je ústredné, na radiátoroch sú merače. V bytovom dome sú vymenené stúpačky.
V okolí bytového domu je výborná občianska vybavenosť: základná škola, súkromné gymnázium, zdravotné stredisko, dve materské škôlky a nákupné centrum.
Parkovanie je verejné.
MHD: autobusy: 78 (priame spojenie: Zimný štadión, Trnavské mýto, Nové SND)
65 (priame spojenie: Shopping Palace, Zlaté piesky, Rača)
75 (priame spojenie: Nemocnica Ružinov, Stn. Vinohrady)
trolejbusy: 72 (priame spojenie: Miletičova, Autobusová stanica Nivy,
Rajská – centrum mesta)
71 (priame spojenie Miletičova, Trnavské mýto, Račianske mýto,
Hlavná stanica)
Kontakt: Queen Reality s.r.o.
tel.: 0948 960 969
E-mail:QueenRealitySK@gmail.com

16.11.2021 | 22:53 | región: Bratislavský

Odkaz: http://www.inzerciareality.sk/inzerat/0116911

Copyright (c) 2022 InzerciaReality.sk