NA PRENÁJOM 2-izbový byt v novostavbe v Rajke

Ponúkam na prenájom 2-izbový byt v novostavbe v Rajke na Nyárfa ulici. Rajka je jednou z najobľúbenejších prihraničných obcí. Nachádza sa pár kilometrov od hraníc a nachádza sa tu kompletná občianska vybavenosť. Na mnohých úradoch je možná komunikácia aj v slovenskom jazyku, prípadne aj v nemeckom jazyku.

Byt o celkovej výmere 86 m2 vrátane predzáhradky s výmerou 36 m2 sa nachádza na 0.posch./3.posch. s výťahom. K bytu prislúcha jedno vonkajšie parkovacie miesto.
Byt sa prenajíma zariadený (chladnička, práčka, TV).
Byt pozostáva zo vstupnej chodby, z ktorej sú vstupy do kúpeľne a WC, do izby, kuchyne spojenej s obývačkou, z ktorej je výstup do predzáhradky, .

BYT je voľný IHNEĎ.

Mesačný nájom: 350,- Eur + 70,- Eur energie. Celková suma: 420,- Eur.
Možnosť pripojenia na optický internet.
Pri podpise zmluvy sa platí: 3 mesačné nájomné bez energií ako kaucia Byt sa prenajíma minimálne na 1 rok. Podmienka bez domácich zvierat.

V prípade, že Vás ponuka zaujala, kontaktujte ma, som majiteľka nehnuteľnosti. RK NEVOLAT
0905227738
Cena: 350 EUR
Číslo inzerátu 116500

 

7.11.2021 | 14:31 | prehliadnuté 14 ×

Poslať odpoveď na tento inzerát

Z dôvodu ochrany proti zneužitiu e-mailu inzerenta spammermi, nezverejňujeme automaticky e-mail.
Pre kontakt prosím využite tento formulár, ktorý pošle Vašu odpoveď na adresu inzerenta.

Vyplnením a odoslaním formulára bude vlastníkovi inzerátu odoslaná táto správa na jeho e-mail. Vlastník inzerátu môže a nemusí na túto správu odpovedať. Formulár slúži len pre kontakt s inzerentom v kontexte s obsahom jeho inzerátu. Je zakázané posielať správy, ktoré nesúvisia s obsahom inzerátu a ktoré môže užívateľ považovať za nevyžiadané.