Pozemok so starším domom v Ružinove

Predám pozemok so starším rodinným domom v Ružinove - časť Trnávka.
Pozemok sa nachádza na rohu Bočnej ulice a má výmeru 479m2. Na pozemku stojí starší rodinný dom a menší ohradený skladový priestor. Parkovanie je aktuálne možné pri pozemku, po vybudovaní bráne v plote je možné parkovať na pozemku. Na pozemku sa nachádza mestská voda, elektrika, telefónna prípojka a plyn.
Na pozemku je množstvo drevín, kvetov a stromov s ovocím (dve čerešne, dve jablone, slivka, marhuľa, ríbezle, maliny, černice, ...).
Ponad pozemok vedie vysoké napätie, z čoho vyplýva aj ťarcha zapísaná k pozemku v prospech ZSE. V okolí sa nachádzajú rodinné domy, bytovky, predajne a kompletná občianska vybavenosť.
Pozemok sa skladá z:
16965/9 - 178m2 - Záhrady
16965/22 - 81m2 - Zastavané plochy a nádvoria
16965/23 - 220m2 - Záhrady

Upi 102 - malopodlažná zástavba.

Na pozemku sa nachádza dom postavený v medzivojnovom období so zastavanou plochou 81m2. Dom je prízemný so šikmým (zatiaľ neobývateľným) podkrovím. Má tri izby, kuchyňu a predsieň. Dom bol udržiavaný a temperovaný, strecha bola menená približne v roku 2000. V dome je zavedená elektrika, voda, plynové kúrenie + peterky. WC je vonku suché. Pre plnohodnotné obývanie si dom vyžaduje zásadnú a kompletnú rekonštrukciu vrátanie opatrení proti vlhkosti.

Na dom ani pozemok sa nevzťahuje žiadne záložné právo a sú v súkromnom vlastníctve.
Vedľajší pozemok je tiež na predaj, po zlúčení je to vhodná lokalita aj na predajňu a pod.

RK prosím volať iba s konkrétnym klientom. Ďakujem
Cena: 219 000 EUR
Číslo inzerátu 116400

 

3.11.2021 | 20:13 | prehliadnuté 28 ×

Poslať odpoveď na tento inzerát

Z dôvodu ochrany proti zneužitiu e-mailu inzerenta spammermi, nezverejňujeme automaticky e-mail.
Pre kontakt prosím využite tento formulár, ktorý pošle Vašu odpoveď na adresu inzerenta.

Vyplnením a odoslaním formulára bude vlastníkovi inzerátu odoslaná táto správa na jeho e-mail. Vlastník inzerátu môže a nemusí na túto správu odpovedať. Formulár slúži len pre kontakt s inzerentom v kontexte s obsahom jeho inzerátu. Je zakázané posielať správy, ktoré nesúvisia s obsahom inzerátu a ktoré môže užívateľ považovať za nevyžiadané.