Krásny 4-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii

Krásny 4 izbový priestranný byt s kompletne prerobenou dispozíciou v príjemnej časti Petržalky.
BEZ PROVÍZIÍ REALITNEJ KANCELÁRIE!

Ponúkame na prenájom krásny a priestranný 4 izbový byt o rozlohe 85 m2 s dvomi spálňami, veľkým šatníkom, samostatnou pracovňou, novou kuchyňou a presklenou loggiou v Petržalke na Romanovej ulici. Byt sa nachádza na prvom poschodí tichého štvorposchodového bytového domu. Je orientovaný na dve svetové strany s oknami s výhľadom do ulice z kuchyne a do tichého dvora z hlavnej spálne. Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou podľa návrhu bytového dizajnéra.

Okolie bytu má vynikajúcu občiansku vybavenosť (zastávky MHD, potraviny Terno, školy, škôlky, zdravotnícke stredisko, kultúrny dom, blízkosť Draždiaku) a výbornú dopravnú dostupnosť do centra mesta.

Byt je vhodný najmä pre viacčlennú rodinu alebo mladé páry s malými deťmi. Sme pet-friendly a domáci miláčik nebude prekážkou. Preferujeme dlhodobých nájomcov so zmluvou minimálne na 1 rok.

BENEFITY
- pokojná a príjemná lokalita
- bezproblémové parkovanie priamo pred vchodom do bytového domu
- kompletná rekonštrukcia, unikátna dispozícia s plným vybavením (práčka, sušička, umývačka riadu a pod.)
- 2 samostatné priestranné spálne, obývačka prepojená s jedálňou, samostatná veľká kuchyňa, samostatná pracovňa ideálna pre home office a samostatný priestranný šatník
- malý bytový dom, len 4 poschodia a 2 byty na podlaží, zrekonštruovaný, zateplený
- príjemní susedia
- pet-friendly
- možnosť uskladnenia bicyklov v spoločnej kočikárni na prízemí bytového domu
- výborné dopravné spojenie
- výborná občianska vybavenosť

DISPOZÍCIA
Byt má jedinečnú dispozíciu navrhnutú interiérovým architektom. Pozostáva z priestrannej obývačky s jedálňou, jednej samostatnej izby so vstupom do pracovne, hlavnej spálne s výhľadom do tichého dvora, samostatného priestranného šatníka, kúpeľne s vaňou, samostatného WC a kuchyne so vstupom na loggiu (okná cez celú výšku bytu). Byt sa prenajíma vrátane kompletného zariadenia a neopotrebovaných spotrebičov (práčka, sušička, chladnička, mraznička, umývačka riadu, zabudovaná mikrovlnná rúra a elektrická rúra, indukčná doska).

LOKALITA
- obľúbená časť Petržalky, v blízkosti kompletná občianska vybavenosť, pešia dostupnosť k jazeru Draždiak, dobré možnosti parkovania

CENA
830,-€/mesiac + 250,-€ energie (pre 4-člennú rodinu) vrátane TV a internetu
Depozit vo výške jednomesačného nájomného (830,-€).
Cena: 830 EUR
Číslo inzerátu 115155

 

8.10.2021 | 9:26 | prehliadnuté 17 ×

Poslať odpoveď na tento inzerát

Z dôvodu ochrany proti zneužitiu e-mailu inzerenta spammermi, nezverejňujeme automaticky e-mail.
Pre kontakt prosím využite tento formulár, ktorý pošle Vašu odpoveď na adresu inzerenta.

Vyplnením a odoslaním formulára bude vlastníkovi inzerátu odoslaná táto správa na jeho e-mail. Vlastník inzerátu môže a nemusí na túto správu odpovedať. Formulár slúži len pre kontakt s inzerentom v kontexte s obsahom jeho inzerátu. Je zakázané posielať správy, ktoré nesúvisia s obsahom inzerátu a ktoré môže užívateľ považovať za nevyžiadané.