Predaj RD - 813 m2 v obci Trebeľovce okres Lučenec

Dobrý deň , chcel by som Vám touto cestou ponúknuť k predaji dvojgeneračný rodinný dom v okrese Lučenec v obci Trebeľovce. Dom sa nachádza na okraji obce, kde je celodenný kľud a nieste ničím rušený.

Dom je napojený na elektriku , obecný vodovod a odpad ktorý je riešený septikom.

Dom je z väčšej časti podpivničený, kde sa nachádza kotol na tuhé palivo a kotol na plyn. Pivnica sa z väčšej časti využíva na odklad dreva, ale využitie má indivyduálné a viacúčelové.

V prízemí sa nachádza hlavná chodba, z ktorej vedú schody do 1 poschodia a tiež do chodby v prízemí, z ktorej sa dostanete do troch veľkých obytných miestnosti , kuchyne s velkou špajzou a kúpelni zo záchodom..

Na 1 poschodí je to riešené rovnako ako v prízemnej časti, akurát je v prednej časti po celej dĺžke rodinného domu balkón, ktorý majú dve izby spoločny a však každá má naň svoj vlastný prístup.

Na záhrade, ktorá je po celom obvode oplotená , nájdete garáž a hospodársku budovu, ktorá sa skladá z dvoch miestností, ovšem majú využitie podľa potreby , ďalej bývalý chliev s nadstavbou na seno a studňu. Na hospodársku budovu je napojený veľký prístrešok s novou plechovou strechou a nádherným posedením ( altánok ) a nedokončeným krbom.

Záhrada je rozdelená na dve časti, a to väčšiu odpočinkovú časť a menšiu hospodársku časť.
Ďalej sa na záhrade nachádza skleník, okrasná skalka a bazén. Záhrada aj dom sú vo výbornom stave, a preto Vám doporučujem prehliadku po telefonickej dohode.

Plocha pozemku celkom 813 m2 z toho
Zastavaná plocha RD 133 m2 - poschodia 2 + pivnica
Garáž 21 m2
Hospodárska budova 24 m2

Cena za RD s pozemkom je 150 000 eur , a však při rychlom jednaní sa možme dohodnúť na úpravení finálnej čiastky.

V prípade zajmú, prehliadky a otázok ma kontaktujte na tel.č : 0908 609 208 ( Krejčíková )
Cena: 150 000 EUR
Číslo inzerátu 114913

 

1.10.2021 | 18:20 | prehliadnuté 47 ×

Poslať odpoveď na tento inzerát

Z dôvodu ochrany proti zneužitiu e-mailu inzerenta spammermi, nezverejňujeme automaticky e-mail.
Pre kontakt prosím využite tento formulár, ktorý pošle Vašu odpoveď na adresu inzerenta.

Vyplnením a odoslaním formulára bude vlastníkovi inzerátu odoslaná táto správa na jeho e-mail. Vlastník inzerátu môže a nemusí na túto správu odpovedať. Formulár slúži len pre kontakt s inzerentom v kontexte s obsahom jeho inzerátu. Je zakázané posielať správy, ktoré nesúvisia s obsahom inzerátu a ktoré môže užívateľ považovať za nevyžiadané.