Prenájom klubu

PRENÁJOM - nebytové komerčné gastro priestory, mimentálne využívané ako tanečný klub na ulici Baštová, Bratislava - Staré Mesto. PRIESTORY: sa nachádzajú v prízemí a suteréne bytového domu s celkovou výmerou 280 m². Priestor je rozdelený na tanečnú časť, bar, spoločné priestory ako aj samostatné miestnosti. Nachádzajú sa tu aj sklady, sociálne zariadenia /WC, sprchový kút/. ŠTANDARD: Priestory sa prenajímajú komplet zariadené, prispôsobené na prevádzku klubu. Je tu kamerový systém a zabezpečovacie zariadenia, vyriešené ozvučenie a odhlučnenie priestoru. inteligentným digitálnym panelom s rôznymi variáciami, osvetlenie klubu je riešené kanalizácia je riešená dvomi výtlakovými čerpadlami do kanalizácie. Priestor má samostatné merače a samostatné kúrenie dvomi kotlami na plyn, ktoré slúžia aj na ohrev vody. Priestory sa vykurujú cez vzduchotechnické rúry. Celý priestor je odvetrávaný a je tu riešená technológia na odvlhčenie stien. LOKALITA: Priestory sa nachádzajú v historickom centre Starého mesta Bratislava priamo pod Michalskou bránou, v minulosti známe ako Vináreň pod Baštou.
Cena : 4000 €/+ dph plus energie,odstupné dohodou. V prípade,že pandemická situácia nedovolí otvoriť prevádzku,nájomca platí iba energie do zrušenia štátneho zákazu otvorenia.
Cena: 4 000 EUR
Číslo inzerátu 112974

 

18.8.2021 | 9:41 | prehliadnuté 18 ×

Poslať odpoveď na tento inzerát

Z dôvodu ochrany proti zneužitiu e-mailu inzerenta spammermi, nezverejňujeme automaticky e-mail.
Pre kontakt prosím využite tento formulár, ktorý pošle Vašu odpoveď na adresu inzerenta.

Vyplnením a odoslaním formulára bude vlastníkovi inzerátu odoslaná táto správa na jeho e-mail. Vlastník inzerátu môže a nemusí na túto správu odpovedať. Formulár slúži len pre kontakt s inzerentom v kontexte s obsahom jeho inzerátu. Je zakázané posielať správy, ktoré nesúvisia s obsahom inzerátu a ktoré môže užívateľ považovať za nevyžiadané.