Predám zrekonštruovanú dvojgarsónku s 2lodžiami

Predám dvojgarsónku na Beňadickej ulici v Bratislave v mestskej časti Petržalka s pekným výhľadom. Rozloha bytu je 37m2, 51 m2 vrátane dvoch lodžií, nachádza sa na 8. poschodí v 12 poschodovom panelovom dome s dvomi výťahmi.
Byt má dve obytné miestnosti, jedna je s kuchynským kútom, dve lodžie, chodba, kúpeľňa spolu s WC, plastové okná, laminátové parkety, kúpeľňa je zrekonštruovaná s dlažbou a sprchovacím kútom, optický internet a TV. Pivnica sa nachádza v suteréne. Okná sú smerom na západ.V byte zostáva kuchynská linka, vstavaná skriňa, možnosť ponechať chladničku.
Bytový dom prešiel kompletnou rekonštrukciou spoločných priestorov. Nové vchodové brány na čip, zvončeky, schránky, 2 výťahy, vymenené boli aj stúpačky, v dome je kamerový systém, bytový dom je zateplený.
Nachádza sa v južnej lokalite bratislavskej Petržalky ktorá ponúka svojim obyvateľom bývanie obklopené prírodou - Draždiak s lesoparkom je vzdialený 200m., Chorvátske rameno, cyklotrasu. Kompletná občianska vybavenosť zahŕňa základnú školu, škôlku, potraviny (Lidl, Tesco), MHD, zmrzlina, všetko v blízkosti.
Cena nehnuteľnosti je len 137.000 eur.
Možnosť financovať prostredníctvom HÚ.
Byt má na starosti má Ing. Haluška, Superreality, 0905311663
Cena: 137 000 EUR
Číslo inzerátu 112460

 

6.8.2021 | 10:16 | prehliadnuté 32 ×

Poslať odpoveď na tento inzerát

Z dôvodu ochrany proti zneužitiu e-mailu inzerenta spammermi, nezverejňujeme automaticky e-mail.
Pre kontakt prosím využite tento formulár, ktorý pošle Vašu odpoveď na adresu inzerenta.

Vyplnením a odoslaním formulára bude vlastníkovi inzerátu odoslaná táto správa na jeho e-mail. Vlastník inzerátu môže a nemusí na túto správu odpovedať. Formulár slúži len pre kontakt s inzerentom v kontexte s obsahom jeho inzerátu. Je zakázané posielať správy, ktoré nesúvisia s obsahom inzerátu a ktoré môže užívateľ považovať za nevyžiadané.