Prenajom bytu s loggiou v Ružinove

Dám do prenájmu byt v Ružinove. Byt sa nachádza v peknom prostredí s veľkými trávnatými plochami a 2 min pešo od bytu je hrádza (vhodná na beh, korcule, bicykel...). 3 minúty pešo je autobusová zastávka, stojisko slovnaftbike, reštaurácia, bar a dva menšie obchody. 2 zastávky od bytu je kaufland a 5 billa a lidl. Vjazd na diaľnicu je 5 minút od bytu a autobusová stanica 13 minút. Pred bytom sa nachádza nové detské ihrisko. Okolo domu je súkromné parkovisko, takže je vždy kde zaparkovať.

Byt sa nachádza na 8 poschodí s orientáciou na východ (človek ocení predovšetkým v lete). Byt je prerobený, má 42 m2 spolu s lodžiou a je plne zariadený (práčka, chladnička, mikrovlnka, sporák s rúrou, TV, upc televízia plus internet, posteľ, kreslo, tulivak, další nábytok).

Byt je vhodný pre pár alebo jednotlivca. Cena pri jednom podnájomníkovi je 450 + 50€. Byt sa nachádza na adrese Vlčie hrdlo 83. Uprednostňujem dlhodobý podnájom.
info na 0911708408
Cena: 500 EUR
Číslo inzerátu 111822

 

25.7.2021 | 21:29 | prehliadnuté 35 ×

Poslať odpoveď na tento inzerát

Z dôvodu ochrany proti zneužitiu e-mailu inzerenta spammermi, nezverejňujeme automaticky e-mail.
Pre kontakt prosím využite tento formulár, ktorý pošle Vašu odpoveď na adresu inzerenta.

Vyplnením a odoslaním formulára bude vlastníkovi inzerátu odoslaná táto správa na jeho e-mail. Vlastník inzerátu môže a nemusí na túto správu odpovedať. Formulár slúži len pre kontakt s inzerentom v kontexte s obsahom jeho inzerátu. Je zakázané posielať správy, ktoré nesúvisia s obsahom inzerátu a ktoré môže užívateľ považovať za nevyžiadané.