Zrekonš. 2-izbák/Fully reconst. 2R flat, Petržalka

Pekný, slnečný, kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt na Furdekovej ul. (55 m2) na 2. poschodí, najlepšie pre manželov alebo jednu-dve ženy, nefajčiarov bez domácich miláčikov, min. na jeden rok.
Okná bytu sú orientované na južnú stranu do tichého dvora s bežeckou dráhou.
Byt pozostáva z kompletne zariadenej kuchyne (zabudovaná el. rúra, mikrovlnka, umývačka riadu, chladnička, mraznička, práčka), spálne, obývačky, kúpeľne, samostatného WC a predsiene so šatníkovou skriňou. Možnosť uskladnenia vecí (aj bicyklov) i v spoločnom priestore na 2. posch., príp. v pivnici.

Kompletná občianska vybavenosť na okolí, pri dome sú zastávky MHD (cca 10 min do centra), v blízkosti je Lidl, Terno, Tesco Expres, dm drogéria, saleziánsky kostol. Bez platenia provízie.
Cena: 560 EUR
Číslo inzerátu 107977

 

28.4.2021 | 10:05 | prehliadnuté 17 ×

Poslať odpoveď na tento inzerát

Z dôvodu ochrany proti zneužitiu e-mailu inzerenta spammermi, nezverejňujeme automaticky e-mail.
Pre kontakt prosím využite tento formulár, ktorý pošle Vašu odpoveď na adresu inzerenta.

Vyplnením a odoslaním formulára bude vlastníkovi inzerátu odoslaná táto správa na jeho e-mail. Vlastník inzerátu môže a nemusí na túto správu odpovedať. Formulár slúži len pre kontakt s inzerentom v kontexte s obsahom jeho inzerátu. Je zakázané posielať správy, ktoré nesúvisia s obsahom inzerátu a ktoré môže užívateľ považovať za nevyžiadané.