Rodinný dom 4+1

Ponúkam na predaj nízkoenergetický rodinný dom 4+1, bungalov s garážou a upraveným pozemkom so záhradou s výmerou 358m2.
Nehnuteľnosť sa nachádza pri Senci, časť Bodov, patriaca do katastrálneho územia Kráľovej pri Senci. Ide o montovaný drevodom kolaudovaný v roku 2012 so zastavanou plochou 88m2. K dispozícii je vlastný vodný zdroj - vŕtaná studňa, odkanalizovanie do žumpy, infrapanelové kúrenie Rogicom, výkonná klimatizácia Daikin, kachľová pec s lešteného pieskovca. Vstavané skrine, samostatné WC, laminatové podlahy, obklady a dlažby s kvalitných materiálov. Ohrev vody bojlerom, vstavané kuchynské spotrebiče, wifi a satelitná TV. Podkrovie upravené na úschovu sezónnych vecí. Okolie domu so zvýšenými záhonmi a závlahou na celom pozemku, ovocnými stromami a kríkmi. Garáž s elektrickou bránou Horman, úložným priestorom v podkroví. Veľmi nízke prevádzkové náklady, 4 - členná rodina 70,-eur mesačne. V blízkosti domu autobusová zástavka.
Cena 169.000,- eur.
V prípade záujmu ma kontaktujte na t.č. 0918 874 521.
Cena: 169 000 EUR
Číslo inzerátu 106288

 

14.3.2021 | 12:14 | prehliadnuté 45 ×

Poslať odpoveď na tento inzerát

Z dôvodu ochrany proti zneužitiu e-mailu inzerenta spammermi, nezverejňujeme automaticky e-mail.
Pre kontakt prosím využite tento formulár, ktorý pošle Vašu odpoveď na adresu inzerenta.

Vyplnením a odoslaním formulára bude vlastníkovi inzerátu odoslaná táto správa na jeho e-mail. Vlastník inzerátu môže a nemusí na túto správu odpovedať. Formulár slúži len pre kontakt s inzerentom v kontexte s obsahom jeho inzerátu. Je zakázané posielať správy, ktoré nesúvisia s obsahom inzerátu a ktoré môže užívateľ považovať za nevyžiadané.