Jedinečné bývanie Ladzany

Ponúkame vám rodinné domy v radovej výstavbe v lokalite Ladzany. Domy sa nachádzajú blízko chránenej krajinnej oblasti Štiavnické vrchy. Samotný areál ponúka bezproblémové parkovanie pred domom a vysokú bezpečnosť. V areáli sa bude nachádzať aj detské ihrisko. Projekt Ladzany je ideálnym kandidátom a trávenie príjemných chvíľ v srdci Slovenskej prírody. Dudince sa nachádzajú iba 15 minút jazdy autom.

Dispozičné rozdelenie je veľmi dobré izby sú na dnešné pomery velké
Už. plocha. 131 m² + 12 m² terasa + 5 m² lóggia = 148 m²
Záhrady ponúkame od od 161 po 553 m²

Domy odovzdávame v stave štandard s kompletnou elektroinštaláciou. Vymaľované izby sú samozrejmosťou, rovnako ako sanita alebo interiérové dvere či zásuvky a vypínače. Každý dom bude pripojený na čističku odpadových vôd. Každý dom disponuje vlastným krbom. Zároveň ponúkame možnosť realizácie interiéru podľa predstáv zákazníka. Pre bližšie informácie nás neváhajte kontaktovať. Podmienky financovania vieme nastaviť individuálne.
Cena: 99 000 EUR
Číslo inzerátu 103815

 

8.1.2021 | 13:31 | prehliadnuté 11 ×

Poslať odpoveď na tento inzerát

Z dôvodu ochrany proti zneužitiu e-mailu inzerenta spammermi, nezverejňujeme automaticky e-mail.
Pre kontakt prosím využite tento formulár, ktorý pošle Vašu odpoveď na adresu inzerenta.

Vyplnením a odoslaním formulára bude vlastníkovi inzerátu odoslaná táto správa na jeho e-mail. Vlastník inzerátu môže a nemusí na túto správu odpovedať. Formulár slúži len pre kontakt s inzerentom v kontexte s obsahom jeho inzerátu. Je zakázané posielať správy, ktoré nesúvisia s obsahom inzerátu a ktoré môže užívateľ považovať za nevyžiadané.