Prenájom 1 izbový zariadený byt - výhľad na jazero

Ponúkam na prenájom zariadený, slnečný jednoizbový byt s nádherným výhľadom v Petržalke. Celková plocha bytu je 37 m2. Nachádza sa na 11/12 poschodí bytového domu s 2 výťahmi, v blízkosti jazera Veľký Draždiak na Znievskej ulici. Byt prešiel rekonštrukciou – plastové okná s vonkajšími žalúziami, stierky, plávajúce podlahy, murovaná kúpeľňa s vaňou. Byt sa prenajíma aj so zariadením. V okolí je kompletná občianska vybavenosť, poliklinika, Billa, zastávky MHD, detské ihrisko, fitness. Parkovanie na parkovisku pred bytovým domom. Z bytu je nádherný výhľad na jazero Draždiak, v blízkosti je napojenie na petržalskú hrádzu. Byt je orientovaný na východ. Bližšie informácie: k.mancikova@gmail.com

Cena prenájmu je 450 eur s energiami mesačne. Kaucia jeden nájom vopred – bude vrátená po skončení nájmu. Najlepšie na dlhodobý prenájom. Byt je voľný od 1.1.2021 (po dohode možno o pár dní skôr). RK prosím nekontaktovať ma.
Cena: 450 EUR
Číslo inzerátu 103182

 

17.12.2020 | 22:04 | prehliadnuté 70 ×

Poslať odpoveď na tento inzerát

Z dôvodu ochrany proti zneužitiu e-mailu inzerenta spammermi, nezverejňujeme automaticky e-mail.
Pre kontakt prosím využite tento formulár, ktorý pošle Vašu odpoveď na adresu inzerenta.

Vyplnením a odoslaním formulára bude vlastníkovi inzerátu odoslaná táto správa na jeho e-mail. Vlastník inzerátu môže a nemusí na túto správu odpovedať. Formulár slúži len pre kontakt s inzerentom v kontexte s obsahom jeho inzerátu. Je zakázané posielať správy, ktoré nesúvisia s obsahom inzerátu a ktoré môže užívateľ považovať za nevyžiadané.