3 izbový byt, zrekonštruovaný, Spišská Belá

Ponuka na predaj pekne zrekonštruovaný, zaujímavo riešený 3 izbový byt, takmer v centre Spišskej Belej. Rozloha bytu je 75m2. Byt sa nachádza v dvojpodlažnom bytovom dome. Vstup do bytu je v samostatnom dvore, bytového domu. Je to pokojná a tichá lokalita v blízkosti centra cca 3min. peši. Neďaleko domu sa nachádza škola, škôlka, kostol, malé potraviny...Parkoviská priamo by bytovom dome.
Dispozícia bytu: Byt má vstupnú chodbu s veľkou kúpeľňou a toaletou. Je zaujímavo členitý a to vďaka dvom rôznym úrovniam, ktoré v byte sú. Kuchyňa a jedna z troch izieb sú vo vyššej úrovni cca 1m než ďalšie dve izby. Všetky izby sú priechodné a vstupy sú oddelené schodíkmi. Zaujímavosťou tohto bytu je šatník, ktorý sa nachádza v jednej z izieb.
Cena: 0 EUR
Číslo inzerátu 102126

 

19.11.2020 | 15:19 | prehliadnuté 51 ×

Poslať odpoveď na tento inzerát

Z dôvodu ochrany proti zneužitiu e-mailu inzerenta spammermi, nezverejňujeme automaticky e-mail.
Pre kontakt prosím využite tento formulár, ktorý pošle Vašu odpoveď na adresu inzerenta.

Vyplnením a odoslaním formulára bude vlastníkovi inzerátu odoslaná táto správa na jeho e-mail. Vlastník inzerátu môže a nemusí na túto správu odpovedať. Formulár slúži len pre kontakt s inzerentom v kontexte s obsahom jeho inzerátu. Je zakázané posielať správy, ktoré nesúvisia s obsahom inzerátu a ktoré môže užívateľ považovať za nevyžiadané.