Prenájom apartmánu v centre Liptovského Mikuláša

Hotel Steve*** ponúka apartmán na dlhodobé aj krátkodobé ubytovanie v centre Liptovského Mikuláša na Ulici 1.mája 699, ktoré disponuje kompletným zariadením, skvelou lokalitou a primeranou cenou.

Výhodou lokality je dobré dopravné ako aj pešie napojenie na prímestkú dopravu a blízkosť centra mesta. V blízkosti sa nachádzajú reštaurácie, lekárne, potraviny a obchody každého druhu.

Priestory sú vybavené. Apartmán sa skladá z chodbičky, prechodnej obývacej izby, kde sa nechádza veľká TV a pohovka s mini chladničkou, samostatná spáleň s manželskou posteľou a kozmetickým stolíkom, samostatná kúpelňa s veľkou rohovou vaňou a WC.

Servis-upratovanie, výmena posteľnej bielizne a uterákov.

Vybavenie: WIFI pripojenie, TV, Mini chladnička, žehliaca doska a žehlička na vypožičanie, možnosť prania a sušenia prádla,monitorované parkovisko vedľa hoteľa.

Cena apartmánu pre 1 osobu 350,00€/mesiac.
Cena apartmánu pre 2 osoby 400,00€/mesiac.
Energie sú zahrnuté v cene nájmu.

V prípade záujmu kontaktujte recepciu na tel. čísle: +421 908 930 888.
Alebo na mailovej adrese: hotel@steve.sk
Cena: 350 EUR
Číslo inzerátu 100540

 

20.10.2020 | 11:41 | prehliadnuté 53 ×

Poslať odpoveď na tento inzerát

Z dôvodu ochrany proti zneužitiu e-mailu inzerenta spammermi, nezverejňujeme automaticky e-mail.
Pre kontakt prosím využite tento formulár, ktorý pošle Vašu odpoveď na adresu inzerenta.

Vyplnením a odoslaním formulára bude vlastníkovi inzerátu odoslaná táto správa na jeho e-mail. Vlastník inzerátu môže a nemusí na túto správu odpovedať. Formulár slúži len pre kontakt s inzerentom v kontexte s obsahom jeho inzerátu. Je zakázané posielať správy, ktoré nesúvisia s obsahom inzerátu a ktoré môže užívateľ považovať za nevyžiadané.