Moderná a štýlová garsonka na prenájom v Leviciach

Realitná kancelária Levické – reality Vám ponúka na prenájom krásnu, zrenovovanú a komplet zariadenú garsonku v okresnom meste Levice.
Nachádza sa v zrekonštruovanom bytovom dome na prvom poschodí. V okolí je dobra občianska vybavenosť ako potraviny, reštaurácie, služby atd, len kúsok napešo od centra mesta. V okolí je aj dobré parkovanie + dve väčšie bezplatné parkoviská.

Prenajíma sa tak ako na fotkách, vrátane chladničky a práčky. Je vybavená novou kuchynskou linkou so spotrebičmi, barový pult + dve stoličky, rozťahovací gauč a konferenčný stolík, obývacia stena s úložným priestorom…
Má plastové okno, laminátovú podlahu v kombinácii s dlažbou, nové vchodové dvere, pekne zrenovovanú kúpeľňu so sprchovým kútom a wc. Určite odporúčam!

V prípade, že Vás garsonka zaujala, neváhajte nás kontaktovať na tel.čísle: 0948335052 a dohodnite si obhliadku Vášho nového, pekného domova ešte dnes. Pozrite si celú našu ponuku na našej stránke: www.levicke-reality.sk
Cena: 300 EUR
Číslo inzerátu 100354

 

16.10.2020 | 15:22 | prehliadnuté 20 ×

Poslať odpoveď na tento inzerát

Z dôvodu ochrany proti zneužitiu e-mailu inzerenta spammermi, nezverejňujeme automaticky e-mail.
Pre kontakt prosím využite tento formulár, ktorý pošle Vašu odpoveď na adresu inzerenta.

Vyplnením a odoslaním formulára bude vlastníkovi inzerátu odoslaná táto správa na jeho e-mail. Vlastník inzerátu môže a nemusí na túto správu odpovedať. Formulár slúži len pre kontakt s inzerentom v kontexte s obsahom jeho inzerátu. Je zakázané posielať správy, ktoré nesúvisia s obsahom inzerátu a ktoré môže užívateľ považovať za nevyžiadané.