Ponúkame 3 izbový byt na predaj v Leviciach

Realitná kancelária Levické – reality Vám ponúka na predaj 3 izbový, družstevný byt vo výmere 59,27m2 v okresnom meste Levice s výťahom a pivnicou.

Spomínaný byt sa nachádza vo veľmi pekne zrenovovanom a zateplenom bytovom dome, v slušnom, čistom vchode, v lokalite plnej zelene, kde Vám nebehajú pod oknami autá.

V byte prebehla čiastočná rekonštrukcia ako sú plastové okná, stierky a maľovky, na podlahe je v chodbe dlažba, novšia kuchynská linka tiež zostáva novému majiteľovi. Inak je v pôvodnom stave a nový majiteľ si ho môže zrenovovať podľa vlastných potrieb a požiadaviek…

Dispozične je riešený nasledovne: – vchádzame do chodby. Pred nami je bytové jadro v pôvodnom stave – kúpeľňa a zvlášť wc. Napravo sa nachádza vchod do obývacej časti bytu a z nej je prechod do spálne, ktorá má aj výstup na veľmi pekne zrenovovanú loggiu.
Naľavo je menšia izba, ktorá môže slúžiť napr ako detská izba a vedľa nej je vchod do kuchyne. Kuchyňa disponuje novšou kuchynskou linkou, je praktická a slnečná. Byt pôsobí útulne a je pripravený na renováciu podľa predstáv nového majiteľa. Kedže sa jedná o družstevný byt, je možné ho kúpiť iba na hotovosť. Pri veľmi rýchlom jednaní je dohoda na cene istá.

Ak Vás ponuka zaujala, neváhajte nás kontaktovať na tel.čísle: 0948335052 a dohodnite si obhliadku Vášho nového domova ešte dnes…
Cena: 58 000 EUR
Číslo inzerátu 100335

 

16.10.2020 | 15:01 | prehliadnuté 17 ×

Poslať odpoveď na tento inzerát

Z dôvodu ochrany proti zneužitiu e-mailu inzerenta spammermi, nezverejňujeme automaticky e-mail.
Pre kontakt prosím využite tento formulár, ktorý pošle Vašu odpoveď na adresu inzerenta.

Vyplnením a odoslaním formulára bude vlastníkovi inzerátu odoslaná táto správa na jeho e-mail. Vlastník inzerátu môže a nemusí na túto správu odpovedať. Formulár slúži len pre kontakt s inzerentom v kontexte s obsahom jeho inzerátu. Je zakázané posielať správy, ktoré nesúvisia s obsahom inzerátu a ktoré môže užívateľ považovať za nevyžiadané.