Ponúkame na prenájom 3 izbový byt v Leviciach

Realitná kancelária Levické – reality Vám dáva do pozornosti 3 izbový byt s balkonom na prenájom v okresnom meste Levice.

Byt je vo výmere 78,57m2 a nachádza sa v okrajovej časti mesta v lokalite plnej zelene. Nedaleko je vybudované nové parkovisko ako aj garážové státie v garážovom dome.
Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou ako sú plastové okná, stierky, maľovky, interiérové a exteriérové dvere so zárubňami. Bytové jadro je murované obložené moderným obkladom a novou sanitou. V kuchyni je na mieru robená kuchynská linka so zabudovanými spotrebičmi.
Laminátové podlahy v kombinácii s dlažbou. Byt je zariadený a komplet vybavený. Voľný je ihneď. Cena nájomného aj s energiami je 600,- eur / mesiac. Byt je určený pre firmy, maximálne 2 osoby, nie pre rodiny s detmi.
Cena: 600 EUR
Číslo inzerátu 100333

 

16.10.2020 | 14:55 | prehliadnuté 12 ×

Poslať odpoveď na tento inzerát

Z dôvodu ochrany proti zneužitiu e-mailu inzerenta spammermi, nezverejňujeme automaticky e-mail.
Pre kontakt prosím využite tento formulár, ktorý pošle Vašu odpoveď na adresu inzerenta.

Vyplnením a odoslaním formulára bude vlastníkovi inzerátu odoslaná táto správa na jeho e-mail. Vlastník inzerátu môže a nemusí na túto správu odpovedať. Formulár slúži len pre kontakt s inzerentom v kontexte s obsahom jeho inzerátu. Je zakázané posielať správy, ktoré nesúvisia s obsahom inzerátu a ktoré môže užívateľ považovať za nevyžiadané.